
Коробка з Логотипом на Новий рік - 200*200*100 Брендована коробка для подарунків універсальна
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: К-110011-БЛ-001
54 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новорічна коробка для корпоративних подарунків співробітникам колективу
Приймаємо в роботу замовлення від 20 шт!
Крафт картон: в середині крейдована, зовні матова коробка
Максимальне навантаження - 2 кг
Кришка знімна
Крафт картон: в середині крейдована, зовні матова коробка
Максимальне навантаження - 2 кг
Кришка знімна
Для консультації: 380 (67) 696-22-92 (Ольга)
* цифровий повноколірний друк на кришці / однаковий на всіх коробках
Коробка для подарункового боксу солодощів прикольних подарунків на Новий рік і Різдво
| ширина | 200 мм |
| глибина | 200 мм |
| висота | 100 мм |
Коробки з логотипом - виготовлення фірмових картонних коробок на замовлення з друком
Коробки картонні з Вашим лого
КОМПЛЕКТ: 20 шт
ВИГОТОВИМО коробки з вашим лого, малюнком, фото, принтом
ДРУК на коробках:
- на кришці
- повноколірний
ПЛОЩА друку:
- до 30% площі на кришці коробки
Порядок виготовлення брендованих коробок з вашим принтом
- Надішліть ваші графічні файли для друку (приймаються розширення файлів: .cdr, .eps, .ai, векторна версія. Формати jpeg, pdf, png – у високій роздільній здатності)
- Ви отримаєте файл з візуалізацією на затвердження (візуалізація є остаточною формою підтвердження основного змісту проекту, за який несе повну відповідальність приймаюча особа)
- Замовлення прийнято до виконання
Друк на коробці - Брендовані коробки на Новий рік
Пропонуємо нанесення зображень під замовлення - за вашим дизайном. Друк лого на коробках, брендування коробок.
Різдвяна Подарункова коробка з друком
Друкуємо на коробках за індивідуальним дизайном на замовлення - будь-яке зображення або персоналізований іменний напис для ексклюзивного подарунка.
Приймаємо в роботу термінові замовлення!
Для консультації телефонуйте: 380 (67) 696-22-92 (Ольга)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З малюнком, З написом, Зі знімною кришкою |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Колір всередині | Білий |
| Малюнок | На кришці — Цифровий повноколірний друк |
| Зовнішня сторона | Матова біла |
| Внутрішня поверхня | Крейдована біла |
- Ціна: 54 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.




