
Паперові пакети для бутербродів 215*75*130/230 мм Крафт пакети із застібкою Упаковка для їжіна винос
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000109
8,50 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крафт-пакет для їжі на винос бурий жиростійкий із вставкою з харчової перфорованої плівки з відривною частиною та клейкою застібкою
Харчове пакування преміум-класу для пакування бутербродів, сендвічів, бургерів, чіабату, перекусів. Паперовий пакет саші дозволяє упаковувати гарячий продукт щойно з гриля чи печі!
Водонерозчинна фарба екологічно чиста.
З відривною частиною поліетиленова вставка з перфорацією.
Крафт бурий з написом bon appetit
Водонерозчинна фарба екологічно чиста.
З відривною частиною поліетиленова вставка з перфорацією.
Крафт бурий з написом bon appetit
Папірна упаковка для фаст фуда та їжа на виніс
| ширина | 215 |
| бічна складка | 75 |
| висота* | 130/230 |
| висота поліпропіленової вставки | 110 |
*Висота пакета вказана в подвійному значенні, бо одна стінка пакета - довша, інша - коротша.
Паперові пакети для пакування гарячої випічки
- Креативний дизайн дозволяє легко упаковати їжу та заклеїти пакет.
- Жиростійкий пакет – можна покласти фаст фуд у сумку. Краплі жиру, соусу, кетчупу, майонезу не потраплять на речі та не забруднюють одяг.
- Пакування легко відкрити - поліетиленова частина відривається легким рухом.
- Руки та одяг завжди чисті!
- Дотримано гігієнічних норм харчування - немає потреби торкатися руками їжі, тому зручно для перекусу на ходу, в дорозі.
- Стильний дизайн упаковки підкреслить преміум клас Вашого закладу та відповідальне ставлення до якості продукту.
ВАЖЛИВО!
Цей пакет витримує термонавантаження - дозволяє упакувати гарячу їжу з грилю, гарячі булочки, випічку, розігрітий хот дог.
Пакети для снеків
Паперовий крафт пакет саше з відривною поліпропіленовою частиною та заклеюванням призначений для:
- бутербродів;
- сендвічів, бургерів;
- шаурми, чіабата;
- хто догів;
- фаст фуду та їжі на виніс.
Особливості жиростійких паперових пакетів:
| Є екологічно чистою упаковкою для їжі та підходить для гарячої та холодної випічки. | |
| Має естетично привабливий зовнішній вигляд та надає товару презентабельності. |
| Не врозмокає, не пропускає жир та соус. | |
| Оснащений лінією-самоклейкою, що дає можливість продавцеві швидко запакувати випічку. |
Чому вигідно замовляти товар у нас?
| Ми співпрацюємо з європейськими виробниками упаковки, що гарантує високу якість. | |
| Товар є у наявності на складі, для оптових покупців надаються знижки. |
| У нас швидка обробка заявок та консультація експерта з усіх питань. | |
| Доставка здійснюється по всій території України та за її межі. |
Як замовити?
Замовити на сайті або по телефону
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата будь-яким зручним способом, вказаним на сайті
Виконання замовлення у вказані терміни
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Наявність прозорого вікна | Так |
| Повнокольоровий | Так |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 215 мм |
| Жиростойкий | Так |
| Матеріал | Крафт-папір, харчова перфорована плівка |
| Призначення | для упаковки фаст-фуду |
| Особливості | З відривною частиною - вставкою з харчової перфорованої плівки і з застібкою (із заклеюванням) |
| Розмір (Шхвхг) | 215*75*130/230 мм |
| Свідоцтво якості | Папір на водній основі, сертифікат FSC® (FSC®-C105659) або PEFC (PEFC/04-31-2160) |
| Тип застібки | На самоклейці (круглої форми) |
| Тип упаковки | крафт-пакет |
- Ціна: 8,50 ₴





