
Пакет Подарунковий Військовому 150*90*240 Крафт Пакет з Друком Емблеми Військової Частини
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 110011-РП150-БР
22,50 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниПакет з патріотичним малюнком
Щільність паперу 70 г/м.кв.
Витримує вагу до 2 кг. РУЧКИ паперові
Крафт пакет з одностороннім принтом.
Подарунковий пакет для цукерок, солодощів, сувенірів, канцелярії та всіх типів подарунків.
Пропонуємо різні розміри пакета з цим малюнком:
- 150*90*240 мм
- 220*120*290 мм
- 260*150*350 мм
- 320*150*380 мм
Стилі пакетів:
- без ручок;
- ручки кручені паперові;
- ручки плоскі паперові.
Для замовлення потрібного стилю пакета - повідомте менеджеру 380(67) 696 22 92 (Ольга)

Пакети паперові з ВАШИМ принтом, написом, логотипом, символікою
* цифровий повноколірний друк на 1 стороні / однаковий на всіх пакетах
ВИГОТОВИМО пакети з вашим лого, малюнком, фото, принтом
ДРУК на пакетах:
- однобічний
- повнокольоровий
ПЛОЩА друку:
- до 30% площі на 1 стороні пакета
Порядок виготовлення брендованих пакетів з вашим принтом
- Надішліть ваші графічні файли для друку (приймаються розширення файлів: .cdr, .eps, .ai, векторна версія. Формати jpeg, pdf, png – у високій роздільній здатності)
- Ви отримаєте файл з візуалізацією на затвердження (візуалізація є остаточною формою підтвердження основного змісту проекту, за який несе повну відповідальність приймаюча особа)
- Замовлення прийнято до виконання
Друк на паперових крафт пакетах зображень, лого, картинок, кюар коду – найвигідніша реклама. Швидке виготовлення паперових фірмових пакетів у великих та малих тиражах
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет з петлевою ручкою |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Ширина | 150 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Колір | Коричневий |
| Малюнки і написи | З малюнками |
| Матеріали пакету | Крафт-папір |
| Бічна складка | 90 мм |
| Висота | 240 |
| Глибина | 90 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Плоскі паперові |
| Щільність паперу | 70 г/м. кв |
| Особливості | З малюнком |
| Розміри | 150*90*240 |
| Декорування | |
| Друк | Багатоколірний НА ЗАМОВЛЕННЯ |
- Ціна: 22,50 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.












