
Паперові пакети для сухофруктів, спецій, приправ, горіхів 100*70*230 мм пакет саше бурий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000009
0,73 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Еко пакети для упаковки продуктів
Паперовий пакет для фасування спецій, приправ, листового чаю, зернової кави.
Крафт бурий. Щільність паперу 40 г/м.кв
Крафт бурий. Щільність паперу 40 г/м.кв
Крафт пакети для упаковки
| ширина | 100 мм |
| бічна складка | 70 мм |
| висота | 230 мм |
Пакет паперовий фасувальний бурий
- Крафт пакети не тільки чисті з позиції екології, а й краще зберігають властивості продукту (папір не вступає ви реакцію з вмістом).
- До того ж, така упаковка більш естетична, в порівнянні з поліетиленом. Ідеальний варіант для продуктів.
Пакет крафт коричневий паперовий фасувальний
Пакет зазначеного розміру підходить для упаковки харчових продуктів, сипучих товарів:
- упаковка зернової кави;
- фасування листового чаю, трав'яних зборів;
- горіхів, сухофруктів;
- снеків, закусок до пива;
- сушеної рибки, слайсів;
- в'яленого м'яса;
- сиру твердого;
- пиріжків, булочок, пончиків;
- фаст фуду, шаурми;
- сендвічів, бутербродів;
- хот дога французького.
Можливе нанесення малюнка, логотипу або напису. Така упаковка додасть унікальності вашій торговій точці і спрацює як додаткова реклама.
Паперові пакети упаковані в гофро ящики. В одному ящику 1000 шт. Відправлення в день замовлення.
! Висота пакета може відрізнятися від зазначеного в заголовку розміру до 1,5 см (це пов’язано з виробничими особливостями).
Якщо точність розмірів має критичне значення – будь ласка, уточніть у менеджера розміри пакетів наявних на складі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еко Крафт |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Ні |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність паперу | 40 г/м. кв |
- Ціна: 0,73 ₴
- Спосіб упаковки: Пакети складені в гофро ящики по 1000 штук.





