
Пакет паперовий куточок для бургерів 140*140 білий, упаковка 1000 шт
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000025-У1К
476 ₴/упаковка
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок паперовий для бургера, крафт білий
Пакет паперовий куточок саше для упаковки гамбургерів.
Колір білий. Щільність 40 г/м.кв.
Пакет паперовий куточок саше для упаковки гамбургерів.
| ширина | 140 мм |
| висота | 140 мм |
Упаковка куточок паперовий для бургера
- Екологічна упаковка для продуктів харчування. Паперова фасування фастфуду дозволяє зберегти їжу теплою, зовнішній вигляд продукту залишається презентабельним і акуратним.
- Крафт пакет зручний для перекусу на ходу. З такого куточка не випливе соус або крем, не забруднить одяг і руки. Вдалий варіант піклування про комфорт клієнтів.
Куточок паперовий зручний для упаковки:
- гамбургерів,
- пончиків;
- кренделів, рогаликів;
- кошиків з кремом;
- кондитерських трубочок;
- бутербродів;
- сосисок в тісті;
- смажених пиріжків.
Можливо нанесення логотипу, написів, контактних даних або будь-якої іншої реклами - під замовлення.
Мінімальний замовлення -1 упаковка (1000 шт)
Відправлення в день замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Крафт білий |
| Повнокольоровий | Так |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 140 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Ручки | Немає |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність паперу | 40 г/м. кв |
- Ціна: 476 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Пакети складені в гофро ящик за 1000 штук





