
Крафт пакет чорний паперовий подарунковий з дном без ручок для сувенірів, 150*90*240 мм
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 000037-Д
6,50 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний крафт пакет без ручок для упаковки подарунків
Чорний пакет паперовий для сувенірів, презентів, біжутерії, білизни.
Щільність 70 г/м.кв. Крафт бурий.
Витримує до 2 кг
Щільність 70 г/м.кв. Крафт бурий.
Витримує до 2 кг
Паперовий чорний пакет
| ширина | 150 мм |
| бічна складка | 90 мм |
| висота | 240 мм |
Чорний крафт пакет паперовий подарунковий без ручок
Стильний пакет для вишуканого подарунка. Упаковка однотонного забарвлення, але саме не кричущий колір надає характеру цьому пакетику.
Подарунковий чорний пакет з крафт паперу
- Вміщує коробочку зі смартфоном;
- оригінальний парфум, духи;
- коробочку або шкатулку з ювелірним виробом;
- футляр з прикрасою;
- пенал з біжутерією;
- білизну і предмети туалету;
- сувенірну статуетку або вазочку.
Паперовий подарунковий пакет чорного кольору з дном
- Товар Вашого магазину чи торгової точки варто піднести як подарунок - це додасть додаткової цінності придбанню. Адже ставлення продавця до товару формує упевненість в правильному виборі у клієнта.
- Більшість клієнтів хочуть знати, що придбали цінність. Саме тому слід приділити увагу вибору упаковки. Чорному крафт пакету не потрібен додатковий декор.
Відправлення в день замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 2 кг |
| Повнокольоровий | Так |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 240 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Немає |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність паперу | 70 г/м. кв |
- Ціна: 6,50 ₴




