
Пакети для новорічних подарунків 260*150*350 мм Білий крафт пакет новорічний
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 000548-Р260-БЛ
29,50 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паперовий пакет для новорічних подарунків з широким дном
Новорічний подарунковий білий крафт пакет із широким дном та одностороннім принтом. Елегантний малюнок підкреслює святковий настрій подарунка.
Щільність 80 г/м.
Витримує до 5 кг
Щільність 80 г/м.
Витримує до 5 кг
Новорічні паперові пакети
| ширина | 260 мм |
| бічна складка | 150 мм |
| висота | 350 мм |
Пакети для новорічних подарунків та до Різдва
Красивий тематичний пакет для новорічних подаунків – вдалий варіант вишуканої упаковки товарів у сезон зимових свят. Будь-який предмет у такій упаковці стає презентом. Білий папір пакету створює настрій чистого свята та світлих емоцій.
Пакет подарунковий білий новорічний різдвяний
Паперовий білий крафт пакет з одностороннім декором та написом Cristmas. Досить об'ємне пакування призначене для іграшок, предметів одягу, дрібної техніки, гаджетів, коробки з солодощами та багато іншого.
Переваги подарункового паперового крафт пакета
- Прямокутне дно дозволяє розподілити вагу рівномірно, тому не проривається.
- Стінки пакета добре тримають первинну форму - вміст не деформується і зберігає первісний вигляд.
Відправлення в день замовлення за передоплатою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З ручками, З малюнком, З написом |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Колір | Білий |
| Ручки | Виті паперові |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Розміри | 260*150*350 |
| Щільність паперу | 80 г/м. кв |
| Малюнок | Односторонний |
- Ціна: 29,50 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.





